Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Troszyn – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z miejscem parkingowym Troszyn

Troszyn,zachodniopomorskie

399 000 zł92,75 m² 4 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie o powierzchni 92,75 m , które daje swobodę życia bez konieczności upychania wszystkiego na styk. Cztery pokoje pozwalają na pełną dowolność aranżacji można.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane Kamień Pomorski

Kamień Pomorski(Troszyn + 15 km)

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie Kamień Pomorski, tylko 7 km od morza! Marzysz o mieszkaniu blisko Bałtyku? Szukasz gotowego lokum bez konieczności dodatkowych inwestycji? To.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł35 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuje 2-pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Kołczewo. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje sie pole golfowe , jezioro oraz morze. Mieszkanie: - pietro 2 (w bloku) -stan :.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje(Troszyn + 20 km)

799 000 zł35 m² 22 828,57 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- na sprzedaż apartament w Międzyzdrojach | 2 pokoje + balkon + parking | 799,000 zł Oferta wyłącznie w naszym biurze Rfg Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Międzyzdroje

Międzyzdroje(Troszyn + 20 km)

375 000 zł24,85 m² 15 090,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na czwartej kondygnacji w bloku wielorodzinnym o powierzchni 24,85 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Dziwnów(Troszyn + 21 km)

799 000 zł42,53 m² 18 786,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta 0% prowizji od kupującego. Dziwnów, ul. Spadochroniarzy Polskich 8 adres, który w ostatnich latach stał się jednym z najbardziej poszukiwanych przez inwestorów i rodziny na całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje(Troszyn + 20 km)

902 090 zł34,30 m² 26 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w Międzyzdrojach, tuż przy długiej piaszczystej plaży, w nowej inwestycji położonej w zachodniej części kurortu. Pod lupą Cztery kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Akacjowe

Stepnica(Troszyn + 23 km)

500 000 zł88,62 m² 5 642,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Polecam Państwu zakup idealnego dwupoziomowego, trzypokojowego mieszkania w Stepnicy. Mieszkanie przestronne, suche, ciepłe, cały czas nasłonecznione (wschód- zachód) -o wyjątkowej wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł30 m² 23 330 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Słoneczny apartament typu studio w Dziwnowie na Os. Gardenia apartamentowiec przy samej plaży w 1 linii zabudowy z garażem! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Sulikowo

Sulikowo(Troszyn + 23 km)

289 000 zł50,24 m² 5 752,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Sulikowie gmina Świerzno blisko morza. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 50,24 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł94,10 m² 13 283,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament o powierzchni 94,1 m2 położony 100 m od wejścia na plażę w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego. Wystarczy przejść przez nieduży lasek i już jest plaża nad.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij