Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Troszyn - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z miejscem parkingowym Troszyn

Troszyn,zachodniopomorskie

399 000 zł92,75 m² 4 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie o powierzchni 92,75 m , które daje swobodę życia bez konieczności upychania wszystkiego na styk. Cztery pokoje pozwalają na pełną dowolność aranżacji można.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Apartament z miejscem parkingowym

Dziwnów(Troszyn + 21 km)

655 000 zł38,70 m² 16 925,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w Dziwnowie - kameralnym kurorcie na zachodniopomorskim wybrzeżu. To propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje(Troszyn + 20 km)

1 485 000 zł74,90 m² 19 826,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Międzyzdroje, apartament w pierwszej linii zabudowy. Powierzchnia: około 75m2, 3 pokoje - w tym jeden z aneksem kuchennym. Mieszkanie bardzo przestronne, z dużym salonem i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Wolin

Wolin(Troszyn + 7 km)

700 000 zł54 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 54m2 na I piętrze kamienicy w Wolinie. Składa się ono z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje(Troszyn + 20 km)

665 940 zł40,36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Międzyzdroje - Twój apartament 200 metrów od plaży Spełnij marzenie o własnym apartamencie nad morzem, który będzie zarówno Twoją oazą wypoczynku, jak i przynoszącą zyski inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Dziwnów

Dziwnów(Troszyn + 21 km)

1 090 000 zł58,48 m² 18 638,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży: nowe apartamenty nad morzem w Dziwnowie Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowych apartamentów położonych zaledwie 700 metrów od pięknej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyzdroje(Troszyn + 20 km)

820 000 zł48 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony zaledwie kilka kroków od plaży, w jednej z najbardziej prestiżowych części Międzyzdrojów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Wolin(Troszyn + 7 km)

631 289 zł67,23 m² 9 389,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta w biurze prospace Mieszkanie 4 pokojowe blisko morza, z własnym ogrodem Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność łączy komfort nowoczesnego domu z bliskością natury. Na.